سرویس ها

ادوبی کانکت

ادوبی کانکت

ادوبی کانکت adobe connect یک نرم افزار آموزش مجازی یا آموزش از راه دور است و از محصولات شرکت بزرگ Adobe که در کشور ما همزمان با گسترش پانادمی کرونا شناخته‌تر شد، تا قبل از این لااقل در ایران اقبال چندانی نداشت، نه تنها ادوبی کانکت، بلکه مفهوم آموزش مجازی جندان شناخته شده نبود. با گسترش دامنه این پانادمی و محدودیتهای اعمال شده از طرف دولتها برای پیشگیری، لزوم استفاده از نرم افزارهای آموزش مجازی هر چه بیشتر احساس شد. نرم افزار ادوبی کانکت به جرات اولین سامانه‌ای بود که مورد توجه ایرانیان قرار گرفت و مدارس و دانشگاه‌های زیادی به استفاده از این نرم افزار روی آوردند.

برگزاری کلاسها و جلسات آنلاین
به اشتراک گذاری صدا و تصویر
ذخیره سازی جلسات
امکان اضافه یا حذف کردن افراد
بارگذاری انواع فایل
استفاده از وایت برد
ادوبی کانکت
بیگ‌ بلو‌ باتن

بیگ‌ بلو‌ باتن

بیگ بلو باتن نیز یکی از سرویسهای مطرح در حوزه آموزش مجازی است که با استقبال گسترده‌ای روبرو شده و طرفداران خاص خودش را دارد. نرم افزار بیگ بلو باتن در زمینه برگزاری وبینار بیشتر مورد توجه قرار گرفته و دلیل آن هم امکانات با کیفیت و امکان سفارشی سازی آن است. بیگ بلو باتن همانند ادوبی کانکت یک کلاس درس با تمامی امکانات را شبیه سازی میکند و علاوه بر آن میتواند برای هر یک از کابران دسترسی‌های متفاوتی تعریف کرد. کلیه کلاسهاو جلسات برگزار شده قابلیت ضبط و ذخیره شدن را دارند. نرم افزار بیگ بلو باتن یک نرم افزار آموزش مجازی رایگان است اما نصب و نگهداری آن روی سرو و پشتیبانی از این نرم افزار قطعا مستلزم هزینه خواهد بود. فراسیستم در بسته‌های پیشنهادی برای مشتریان امکان استفاده همزمان و رایگان از بیگ بلو باتن را دارد و در واقع شما با خرید یک نرم افزار آموزش مجازی امکان استفاده از ادوبی کانکت، بیگ بلو باتن و همین طور LMS را خواهید داشت.

اتاقهای برک اوت
اشتراک گذاری صفحه
امکان چت خصوصی و عمومی
بار گذاری انواع فرمتها
ذخیره سازی فایل
تعریف دسترسی
بیگ‌ بلو‌ باتن
سیستم مدیریت آموزش

سیستم مدیریت آموزش

LMS یا Learning Management System سامانه‌ای است که کلیه نیازهای آموزشی محموعه شما را را به صورت الکترونیکی و اینترنتی انجام میدهد. و برای یکپارچه‌سازی تمامی سرویس‌های آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد. استفاده روز افزون از سیستم آموزش مجازی نیازهای متنوعی را در این حوزه به وجود آورده و متعاقبا موجب تولید برنامه‌ها و نرم افزارهای گوناگونی شده، یکی از مهمترین این نرم افزارها، نرم افزاری جهت مدیریت و یکپارچه‌ سازی همه این سامانه‌هاست. آمارها به ما میگویند از ابتدای قرن تا به کنون استفاده از نرم افزارهای آموزش مجازی حدود 900 درصد رشد داشته و این قطعا نوید دهنده آمیخته شدن هر چه بیشتر انسان با تکنولوژی است. وقتی محموعه شما از LMS برای ارائه آموزش آنلاین استفاده می کند، کاربران از هر نقطه در جهان می توانند با اساتید ارتباط برقرار کنند ، چه در زمان برگزاری جلسات و کلاسها و چه از طریق جلسات ضبط شده. در عین حال ، کارآموزان هر زمان که بخواهند به مطالب آموزشی آنلاین (دوره ها، راهنماها، آزمونها، فیلمها و غیره) دسترسی دارند.

گزارش گیری آسان
سهولت ادغام
مدیریت محتوا
صرفه جویی در هزینه
ارزیابی و برگزاری آزمون
سهولت دسترسی
سیستم مدیریت آموزش