ویژه آموزش هنر

آموزش مجازی موسیقی

 • استفاده بهینه از زمان

  محدودیت آموزشگاه‌های موسیقی در مناطق مختلف شهر، موجب دسترسی مشکل برای همگان شده، چه بسیار علاقمندانی که به صرف نداشتن زمان برای رفت و آمد به کلاس و یا در دسترس نبودن آن، از آموزش و پرداختن به موسیقی صرف نظر کرده‌اند. این مشکل به لطف نرم افزارهای ویژه آموزش مجازی موسیقی با امکانات و قابلیتهای متناسب با هر ساز به میزان زیادی مرتفع شده و هر هنرجو فقط با در دست داشتن یک تلفن همراه هوشمند یا لپتاپ میتواند با هر استادی در هر جایی و بدون نیاز به متحمل شدن مصائب رفت و آمد و ترافیک شهری، دسترسی داشته باشد.

 • محدودیتهای جغرافیایی

  شوربختانه امکانات آموزش موسیقی مانند بسیاری امکانات دیگر تا حدود زیادی منحصر به کلان شهرها و مراکز استانهاست و بسیاری از علاقمندان در شهرهای کوچکتر و روستاها از آموزش مناسب و دلخواه بی‌بهره هستند. استفاده از نرم افزار آموزش مجاری موسیقی این امکان را برای بسیاری از علاقمندان در اقصی نقاط میهن فراهم خواهد کرد.

 • آموزش با کیفیت و چهره به چهره!

  امکان استفاده از جلسات آموزشی ویدیویی، با تصویر و صدای با کیفیت، همان حس یادگیری نزدیک و رو در رو را به هنرجو و هنرمند منتقل میکند. نگران کیفیت آموزش مجازی نباشید!

 • نمایش ساز به صورت مجازی

  به نظر میرسد آموزش سازهای بزرگی همچون پیانو از طریق سیستم آموزش مجازی مشکلتر از بقیه سازها باشد، ما این مسئله را با نمایش مجازی ساز برطرف کرده‌ایم. هنرجو و استاد به یک پیانوی مجازی تمام و کمال دسترسی خواهند داشت.

آموزش مجازی موسیقی