وبینار و کنفرانس آنلاین

وبینار و کنفرانس آنلاین

‌با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، دیگر نیازی نیست برای شرکت در دوره‌ها، جلسات و کنفرانس‌ها، مسافت زیادی را بپیمایید، همینکه پشت میز خود بنشینید از طریق مانیتور خود به هر جلسه‌ای با هر بعد مسافتی دسترسی خواهید داشت، بدون اینکه زحمت حمل و نقل و ترافیک را متحمل شوید!

وبینار و کنفرانس آنلاین

جلسات آنلاین حرفه‌ای

ارتباط آسان

جلسات فیزیکی سختیهای خاص خود را دارد. از تدارک مکان جلسه تا هماهنگی زمانی و حضور افراد، جلسات آنلاین به طرز چشمگیری هزینه‌های معمول را کاهش میدهد. مهم نیست شما شرکت کننده باشید یا برگزار کننده جلسه! فقط کافیست در زمان مورد نظر پشت میزتان بنشیند و یا روی مبل لم بدهید!

بدون محدودیت

حتما بارها پیش آمده که مابل بوده‌اید در جلسه یا کنفرانسی خارج از شهر یا کشور خود شرکت کنید ولی به خاطر بعد مسافت و مشکل هماهنگی زمان از این کار صرف نظر کرده‌اید. جلسات مجازی به شما این امکان را میدهند که از هر نقطه‌ای از دنیا و فقط با یک کلیک به جلسه مورد علاقه‌تان بپیوندید.

افزایش حضور

در جلسات آنلاین و کنفرانس آنلاین، محدودیتی برای حضور افراد نیست و جا برای همه هست! نیاز نیست شما یک جلسه را در چندین دوره برای گروه‌های مختلف برگزار کنید. افراد نیز میتواننند هر زمان که نیاز داشتند از جلسه خارج شوند و این عدم محدودیت باعث افزایش تمایل به شرکت در وبینارها و کنفرانس آنلاین است.